Zmiany, zmiany

Witamy,

Jesteśmy po rozmowie i ustaleniach z Mirosławem Jabłońskim(animator z orlika w BK) . Zmiany przedstawiamy poniżej:

1. Mecze trwają po 35 minut. Przerwa między połowami może trwać maksymalnie 10 minut. Drużyny decydują czy ją odbyć czy grać bez przerwy.

2. Kary są w postaci:

a) kary 2-3-5 minut w zależności od przewinienia;

b) w przypadku naprawdę perfidnego łamania dobrego zachowania i złej postawy piłkarskiej obowiązuje czerwona kartka; zawodnik wówczas automatycznie opuszcza boisko.

3. Maksymalnie może obowiązywać 1 czerwona kartka. Drużyna gra wtedy na aktualnym meczu w składzie 5+1. Na następnym meczu zawodnik z czerwoną kartką (z poprzedniego meczu)grać nie może, lecz drużyna gra standardowym składem 6+1.

4. MECZE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 17.

5. ZMIAN DAT ORAZ GODZIN MECZU NIE MA. Wyjątek stanowi temp. po godzinie rozpoczęcia 30+. Deszcz nie stanowi wyjątku, z cukru nie jesteśmy. Mecze nie odbywają się w czasie burzy.

6. Drużyna, która się nie stawi oddaje mecz przeciwnej walkowerem. Drużyna może grać składem 5+1. Mecz drużyny ze składem 4+1 może się odbyć, jesli przeciwna wyrazi zgodę.

7. Ligę wygrywa drużyna z największą ilością pkt.

8. Pkt. są przydzielane następująco:

a) wygrana - 3pkt.;

b) remis - 1pkt.;

c) przegrana - 0 pkt.

9. Mecze sędziuje Mirosław Jabłoński - animator Orlika przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim na ulicy Sawickiej 21. Tam odbywają się wszystkie mecze.

10. Liga jest o Puchar Burmistrza miasta Brześć Kujawski.

Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienia zgody na wzięcia udział od rodziców lub prawnego opiekuna. Wręczyć należy je panu Jabłońskiemu(animatorowi). TAKI WYMÓG ZOSTAŁ NAM POSTAWIANY. Puchar jest przyznawany każdej drużynie, każdy zawodnik otrzyma dyplom pamiątkowy za udział w Lidze oraz puchar zostanie przyznany dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i bramkarza. Na zakończenie, po rozdaniu pucharów, odbędzie się najprawdopodobniej grill.

Auty wykonywane są z nogi(tak w gwoli przypomnienia).

NAJPRAWDOPODOBNIEJ BĘDZIEMY NA ZAKOŃCZENIU GOŚCIĆ PANA PREZYDENTA MIASTA BRZEŚĆ KUJAWSKI.

Listy zawodników zostały zamknięte, zmian żadnych wprowadzić już nie można.

Mecze maja raczej odbywać się w obuwiu piłkarskim.

Kapitanowie drużyn lub osoby, które zarządzają drużynami proszone by zostawiły wiadomość na stronie Ligii na facebook'u zawierający imię i nazwisko wraz z nr komórkowym do siebie.

Za utrudnienia przepraszamy,

Organizatorzy.